BEIKS MACHULSKI – Nowym Oficjalnym Partnerem Szkoleniowym

Koleżanki i Koledzy! Tak, tak… teraz zupełnie oficjalnie, gdyż dzisiaj jest bardzo ważny dzień dla ABC Filmowania®. Mam Wam wiele informacji do przekazania, zatem zacznę od najważniejszej!

Niezmiernie miło jest mi poinformować, że w dniu dzisiejszym do grona naszych Oficjalnych Partnerów Szkoleniowych tj.: FeiyuTech, Saramonic, Newell dołączyła znana w branży filmowej i fotograficznej oraz jednocześnie, jedna z największych w Polsce firm – BEIKS Machulski Sp. J. (znana w naszej branży pod skrótową nazwą „Beiks”)!  Nasz nowy Partner na co dzień dostarcza szeroką gamę urządzeń i akcesoriów do produkcji video, fotografii oraz post-produkcji obrazu.

Dzięki zaangażowaniu naszego nowego Partnera, będziecie mogli uczyć się i poznawać możliwości sprzętu filmowego i fotograficznego oraz akcesoriów filmowych różnych marek!

To nie koniec niespodzianek! Grono oficjalnych „Marek Wspierających”, wzbogaciło się o rozpoznawalne nam wszystkim marki takie jak:

ATOMOS – Lider w kategorii cyfrowych rejestratorów obrazu i dźwięku

AKURAT LIGHTING – Polski producent profesjonalnego oświetlenia filmowego

LIBEC – Producent głowic, statywów filmowych i fotograficznych

LAOWA – Producent praktycznych i przystępnych cenowo obiektywów do filmowania i fotografii

FOTOPRO – Marka znana z statywów oraz akcesoriów dla fotografów i filmowców

CAMROCK – Marka znana z akcesoriów takich jak plecaki, torby, statywy, monopody, slidery.

EDIUS – Oprogramowanie do nieliniowej edycji video przeznaczone na potrzeby broadcastu i post-produkcji (Już wkrótce rozpoczną się szkolenia edycji i montażu video również także na tej platformie post-produkcyjnej)

WINMAR Camerasrental – Znana wypożyczalnia i komis sprzętu z artykułami dla filmowców i fotografów.