PYTANIA I ODPOWIEDZI

Poniżej przedstawiamy Państwu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych kursów. Zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego.

Jaki tryb szkolenia wybrać - indywidualne, czy w kilkuosobowej grupie?

Oczywiście zależy to od Ciebie, ale poniżej przedstawimy Ci główne różnice.

  • Podczas szkolenia w trybie indywidualnym (1 na 1) nie musimy sztywno trzymać się programu nauczania. Możemy go na bieżąco zmieniać, pomijać aspekty w których radzisz sobie bardzo dobrze, a przeznaczyć czas na pola w których radzisz sobie słabo, tak abyś jak nawięcej się nauczył/a.
  • Na kursie indywidualnym, możemy dostosować się do typu wykonywanych przez Ciebie realizacji, skupić się na najważniejszych aspektach podczas pracy, dać Ci wiele rad dostosowanych do Twojej specyfiki pracy.
  • Szkolenie w trybie grupowym jest zdecydowanie tańsze, a grupa nie jest na tyle duża, żebyś poczuł/a się zapomniany/a. Przez wiele lat prowadzenia szkoleń (z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi) nauczyliśmy się rozpoznawać, że ktoś czegoś nie zrozumiał tak, jakbyśmy tego chcieli. Wtedy staramy się zmienić technikę dotarcia do danej osoby, wytłumaczyć w inny sposób.
  • W naszej ofercie są również kursy filmowania i fotografii, które organizujemy dla grupy 2 osobowej, co daje naszym kursantom warunki nauki zbliżone do trybu indywidualnego.

Jak zapisać się na kurs w trybie indywidualnym?

Skontaktuj się z nami na adres E-mail lub telefonicznie, aby potwierdzić chęć uczestnictwa w szkoleniu indywidualnym. W korespondencji nie zapomnij o podaniu swojego imienia i  nr telefonu – ułatwi to kontakt. Podczas kontaktu zaproponujemy Ci najbliższy możliwy termin, w których kurs mógłby się odbyć. Po uzgodnieniu terminu szkolenia i wstępnej jego rezerwacji, prześlemy dane do opłaty szkolenia przelewem bankowym.

Jak zapisać się na szkolenie/warsztaty w kilkuosobowej grupie?

Skontaktuj się z nami na adres E-mail lub telefonicznie, aby potwierdzić chęć uczestnictwa w szkoleniu. W korespondencji nie zapomnij o podaniu swojego imienia i  nr telefonu – ułatwi to kontakt – oraz datę wybranego szkolenia grupowego i jego temat. Możesz także skopiować odnośnik www do podstrony z kursem grupowym. W odpowiedzi wstępnnie zarezerwujemy Ci miejsce oraz prześlemy dane do opłaty szkolenia.

W jakim trybie są realizowane szkolenia grupowe? Weekendowo? W tygodniu?

Szkolenia grupowe ustawiane są z reguły w tygodniu lub weekendowo. Jest również zależne od grupy i zainteresowania terminem. Osobom z dalszych zakątków Polski, często jest łatwiej przyjechać np. na 4 dni po kolei, niż na 2 weekendy. Staramy się jednak organizować szkolenia i w tygodniu i dla osób pracujących w weekendy.

Czy uczymy wieczorowo np. w godz. 17-20? Przykro nam, ale niestety nie. Zdarza się, że robimy wyjątki, ale wyłącznie dla kursów w trybie indywidualnym .

Czy muszę mieć własny sprzęt Foto-Video na szkoleniu?

Nie ma takiej potrzeby, ale jeżeli posiadasz własny sprzęt i chcesz się na nim uczyć, to przywieź go na kurs. Nie zapomnij o ładowarce i naładowanej baterii.

Czy podczas kursu filmowania uczę się kamerą, czy np. lustrzanką?

Jeżeli nie przyjechałeś/łaś z własnym sprzętem, standardowo uczymy Cię pracy na 3 urządzeniach rejestrujących. Sam/Sama przekonasz się jak się pracuje kamerą z niewymienną optyką, aparatem z funkcją filmowania oraz kamerą z wymienną optyką. To da Ci świadomość wyboru swojego sprzętu, przekonasz się czym Ci się pracuje lepiej/wygodniej itp. Na szkoleniu przedstawiamy również główne różnice, oraz tzw. “Za i Przeciw”

Czy wystawiacie faktury VAT?

Oczywiście. Jako zarejestrowany ośrodek, jesteśmy płatnikami podatku VAT.

Na jakich programach uczycie montażu video?

Na kurs indywidualny lub grupowy możesz przyjechać z własnym komputerem i programem – będziemy uczyć Cię wtedy na nim, tak aby nie narazić Cie na dodatkowe koszty zakupu. Na naszym sprzęcie, uczymy na produktach Adobe:

  • Adobe Premiere Elements (koszt zakupu ok 400 zł – licencja wieczysta)
  • Adobe Premiere Pro CC (koszt miesięczny 24 EURO)

Jeśli po kursie będę mieć jakieś pytania, to czy mogę do Was zadzwonić/napisać?

Oczywiście! Jako jeden z nielicznych w Polsce ośrodków szkoleniowych, po kursie nie zapominamy o naszych absolwentach. Wiemy, że najwięcej pytań pojawia się w trakcie własnej praktyki, zatem możesz do nas pisać, dzwonić – bez względu na to kiedy kończyłeś/łaś szkolenie. Bardzo często oglądamy prace przesłane przez naszych kursantów i wskazujemy elementy do korekcji. Mamy kontakt z kursantami nawet z 2011 roku! Widzimy, jak rozwijają się ich firmy, podglądamy ich prace, doradzamy. To miłe, dla obu stron – również i dla nas!