Nasze Kursy i Szkolenia

Kursy filmowania i montażu - Podstawowe

Kurs filmowania na social media: Uroda, Makijaż – 8 godz.

Kurs filmowania dla osób chcących tworzyć vlogi, poradniki, tutoriale związane z urodą. Chcesz tworzyć filmy typu: jak zrobić makijaż, poradniki kosmetyczne, vlog o urodzie. Na tym szkoleniu filmowym nauczymy Cię nagrywać tego typu video. Nie czekaj, wystartuj już teraz w social mediach. Poziom kursu: Podstawowy

Zobacz
Kursy filmowania i montażu - Podstawowe

Kurs filmowania aparatem, telefonem lub kamerą – Podstawowy, 8 godz.

Kurs filmowania dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w temacie poprawnego filmowania kamerami amatorskimi, aparatami lub smartfonami. Poziom kursu: Podstawowy

Zobacz
Kurs fotografii cyfrowej
Kursy fotografii i edycji zdjęć

Kurs Fotografii cyfrowej – Podstawowy, 8 godz.

Masz swój wymarzony aparat - lustrzankę lub bezlusterkowca - a czujesz , że nie potrafisz nim robić zdjęć? Nie wiesz co to przysłona, iso, lub czas otwarcia migawki!  Wybierz ten kurs, który pozwoli Ci w jeden dzień poznać aparat, nauczysz się korzystać z funkcji manualnych oraz robić dobre kompozycyjnie i jakościowo zdjęcia!

Zobacz

Nie znalazłaś/łeś kursu dla siebie?

Zapytaj o kursy dostosowane do specyfiki Twojej pracy!

Wiemy, że rozpiętość Państwa działań może być szeroka, w związku z tym przygotowaliśmy możliwość dostosowania odpowiedniego programu kursu oraz ilości godzin indywidualnie do potrzeb. Dzięki temu Państwa firma lub jej pracownicy, otrzymają kompleksową wiedzę z zakresu produkcji filmu i edycji video w przygotowanym wspólnie zakresie tematycznym.

Z naszych kursów indywidualnych korzystało już wiele osób prywatnych, oraz takie instytucje i firmy jak: HUAWEI, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Senat Rzeczypospolitej Polskiej, Uniwersytet Warszawski, ORANGE, Koleje Mazowieckie, Urząd Miasta Gostynin, UPAK.TV, Osadkowski S.A., Centrum Medyczne Damiana, Portal Motoryzacyjny Motovoyager, Zespół muzyczny DIAMENT i wiele innych.