Poznaj nasze kursy filmowania i montażu video o charakterze zawodowym. Są to szkolenia, które przygotują Cię do prowadzenia działalności gospodarczej w branży wideofilmowania ślubów i wesel oraz w wykonywaniu pozostałych form komercyjnych, jak np. wideowizytówki, reportaże, spoty reklamowe, prezentacje produktów itd.

Jeśli masz problem z wyborem, lub nie ma Twojego tematu na tej liście szkoleń, napisz do nas – przygotujemy szkolenie dla Ciebie.

Kursy filmowania i montażu - Zawodowe

Kurs filmowania i montażu filmów o charakterze reklamowym – Zawodowy, 32 godz.

Po odbyciu kursu, będziesz w stanie wykonywać usługi lub samodzielnie prowadzić firmę związaną z produkcją form filmowych takich jak: filmy promocyjne i reklamowe, produktowe, reportaże i relacje video, wywiad/rozmowa, poradników filmowych itp. Poziom kursu: Zawodowy, nauka od podstaw

Zobacz
Kursy filmowania i montażu - Zawodowe

Kurs filmowania oraz montażu reportaży i filmów ślubnych – 32 godz.

Kurs filmowania ślubów i wesel oraz montażu reportaży i filmów ślubnych. Po odbyciu tego 32 godz. kursu, będziesz w stanie samodzielnie prowadzić firmę związaną z usługami filmowania uroczystości ślubnych. Poziom: Zawodowy, nauka od podstaw.

Zobacz
Kurs filmowania i montażu wesel
Kursy filmowania i montażu - Zawodowe

Kurs filmowania i montażu wesel – Doszkalający, 16 godz.

Jeśli swobodnie pracujesz kamerą a montaż video nie sprawia Ci już większych problemów, zapraszamy Cię na16 godz. kurs, na którym poznasz zasady filmowania reportaży ślubnych oraz poznasz tajniki montażu nowoczesnych filmów. Poziom kursu: Zawodowy, doszkalający

Zobacz