UCZYMY OD 2011 ROKU!

Instytucja Szkoleniowa ABC FIlmowania® uczy sztuki filmowej i fotografii od 2011 roku. Przez te lata, z naszych szkoleń indywidualnych oraz grupowych skorzystało już wiele osób prywatnych, pracowników firm i instytucji.

Dzięki naszej „cegiełce” w edukację,  powstało także wiele firm z branży filmowej i fotograficznej działających w Polsce i zagranicą.

PARTNERZY KURSÓW

  • http://www.WINMAR.pl – Sklep, komis i wypożyczalnia sprzętu z artykułami dla filmowców i fotografów. Jako Partner, jest z nami najdłużej. Jeśli zależy Ci na dobrej obsłudze, chcesz ekspresową wycenę lub masz pytania i oczekujesz prawdziwej porady – ten sklep jest dla Ciebie.
  • http://feiyu-tech.pl – FeiyuTech, to marka znana chyba wszystkim filmowcom, oferująca elektroniczne systemy stabilizacji (gimbale) do smarfonów, aparatów i kamer.
  • http://saramonic.pl – Saramonic, to marka specjalizująca się w dźwięku. Dzięki mikrofonom (przewodowym i bezprzewodowym), adapterom i innym akcesoriom marki, praca filmowca jest dużo łatwiejsza.
  • http://newell.pl – Marka Newell i jej akcesoria, to mistrzostwo bezpiecznego ładowania baterii i akumulatorów. Jeśli szukasz wysokiej jakości zamienników do swojego aparatu, kamery lub ładowarki, zapoznaj się z ofertą firmy.

LICZBY

Poznaj najważniejsze liczbowe fakty!

Przyznawalność dotacji
%
Najmłodszy uczeń
Lat
Najstarszy uczeń
Lat

Kursy filmowania i fotografii dla firm

Organizujemy szkolenia dla firm i instytucji, dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów realizacyjnych. Z naszych kursów skorzystały między innymi:

JAK DO NAS DOJECHAĆ